До магазину завезли картоплю, причому 240 кг по 0,4 грн за 1 кг і 80 кг по 0,6 грн за 1 кг. Знайдіть середню вартість картоплі
Ответы
Ответ дал:
2
Ответ:
Пошаговое объяснение:
240*0,4=96 грн за 1 завоз
80*0,6=48 грн за 2 завоз
96+48=144 грн за всю картошку
240+80=320 кг всего картошки
144:320=0,45 грн средняя цена
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
9 лет назад