До берега річки турист їхав на велосипеді 3 год зі швидкістю 18 км/год. Після
цього він пересів у моторний човен і за 6 год подолав відстань у 4 рази більшу,
ніж проїхав на велосипеді. З якою швидкістю рухався човен?
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
36км/ч
Пошаговое объяснение:
3×18=54путь на велосипеде
54×4=216путь на моторной лодке
216:6=36км/ч скорость моторной лодки
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад