• Предмет: Физика
  • Автор: Аноним
  • Вопрос задан 3 года назад

Теплова машина за один цикл отримує від нагрівника кількість 100Дж і віддає холодильнику 60Дж. Чому дорівнює ККД теплової машини?
хто знає поможіть​

Ответы

Ответ дал: arturpokusaev1122
18

Ответ:

0,4

n=\frac{A}{Q_{1} } \\A=Q_{1}-{Q_{2} } \\A=100-60=40\\n=\frac{40}{100}=0.4

Вас заинтересует