• Предмет: Химия
  • Автор: Nasta964
  • Вопрос задан 3 года назад

Допоможить по химии пожалуйста

Задачи

1) У воді масою 80 г розчиняэться сіль масою 16,6 г. Обчисліть масову частку солі в розчині.

2) Обчисліть масу розчину мурашинної кислоти з масовою часткою 40%, що містить 75 г кислоти.

Допоможить будласка

(Ошибок много, суржиком говорю)

Ответы

Ответ дал: Limeapple39
1

Ответ:

1) розч = 80+16,6= 96,6 гр

w (солі) = 16,6 : 96,6 = 0,17 або 17 %

2) м розч = 75 : 0,4 = 187,5 гр

Объяснение: потому что я так сказал. По формулам посмотри.

Вас заинтересует