Температура повітря по всій глибині шахти стала і дорівнює t=23*C ,Глибина шахти h=3км ,. Тиск повітря на поверхні землі p=755 мм.рт.ст . Яка густина повітря на дні шахти ?
Ответы
Ответ дал:
2
Ответ:
Объяснение:
T=23+273=296 K
Тиск збільшується на 10 мм рт. ст. на кожні 100 м опускання.
Тиск на глибині р=755+230=985 мм.рт.ст. = 131323 Па
ро = р*М/(RT)
ро = 131323 * 0,029 /(8,31*296) =1,545 кг/м. куб
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад