Визначте кількість речовини солі, яка утворюється при взаємодії 8г магній оксиду з нітратною кислотою
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
Объяснение:
8 г Х моль
MgO + 2HNO3 = Mg(NO3)2 + H2O
n=1 моль n=1 моль
М=40 г/моль
m=40 г
8 г Mg - Х моль Mg(NO3)2
40 г Mg - 1 моль Mg(NO3)2
n(Mg(NO3)2 = 8 * 1 / 40 = 0,2 моль
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
9 лет назад
9 лет назад