Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
Позначимо вартість1кг цукерок Хгрн, тоді 1кг печива коштує Х-12 грн
Знаємо, що за 5кг печива заплатили стільки,скільки за 3кг цукерок. Тоді
5*(х-12)=3*х
5х-60=3х
2х=60
х=60:2
х=30 (грн) - коштує 1 кг цукерок
30-12=18 (грн) коштує 1кг печива
Sashaodd:
СПАСИБО
Вас заинтересует
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
9 лет назад