• Предмет: Алгебра
  • Автор: viola2799
  • Вопрос задан 7 лет назад

Ответ:
9. За 5 кг апельсинов и 6 кг лимонов заплатили 150 грн. Сколько стоит 1 кг апельсинов
и сколько 1 кг лимонов, если 4 кг апельсинон дороже з кг лимонов на згрн.?
Решение
Срочно очень!!! Пожалуйста! С обозначениями и решением!!! Очень срочно 30 баллов!!!


ruslana770614: 4кг лимонов дороже 3 кг апельсинов на 3 грн?
ruslana770614: Украінською мовою відповідь підійде?

Ответы

Ответ дал: ruslana770614
0

Відповідь:12 грн. 1 кг апельсинів; 15 грн. 1 кг лимонів

Пояснення:

1кг апельсинів х грн.

1 кг лимонів у грн

За 5 кг апельсинів заплатили 5х грн, за 6 кг лимонів 6у грн. За умовою:

5х+6у=150

За 4 кг апельсинів заплатили 4х грн., а за 3 кг лимонів 3у грн. За умовою:

4х-3у=3

Маємо систему рівнянь:

5х+6у=150

{

4х-3у=3

Друге рівняння помножимо на 2:

5х+6у=150

{

8х-6у=6

5х+6у+8х-6у=150+6

13х=156

х=156:13

х=12 грн. коштує 1 кг апельсинів

4*12-3у=3

-3у=3–48

-3у=-45

у=-45:(-3)

у= 15 грн. коштує 1 кг лимонів.

Ответ дал: oksik1970
0

Ответ:

▪︎1 кг апельсинов стоит 12 грн.

▪︎1 кг апельсинов стоит 12 грн.▪︎1 кг лимонов стоит 15 грн.

Объяснение:

Проверка задачи:

▪︎За 5 кг апельсинов и 6 кг лимонов заплатили 150 грн.

5×12 + 6×15 = 60 + 90 = 150 грн.

▪︎4 кг апельсинов дороже 3 кг лимонов на 3 грн.:

4×12 - 3×15 = 48 - 45 = 3 грн.

Приложения:
Вас заинтересует