Пожалуйста помогите м
срочно ♥️
1.який заряд пройде по провіднику за 16хв .40с.при сумі струму 40 А
2.знайти кількість е ,які пройдуть по провіднику за 3 хв .20струмі 48мА.
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
Объяснение:
q=I*t=1000*40=4*10^4;
I=N*e/t;N*e=I*t=200*48*10^-3=9.6
katat2286:
'то к
это какое задание?
це на 1 завдання і на 2 завдання відповідь
спасибо большое ☺️
так и писать?
Вас заинтересует
2 года назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад
10 лет назад
10 лет назад