яким повинен бути тиск повітря щоб при температурі 100 градусів його густина була нормальною (дам 30 балів)
Ответы
Ответ дал:
4
P=F/ A
F= 100
A = 28,96 г/моль ( это стандартное давление воздуха)
P= 100÷28,96= 3,4 Па
Ответ дал:
2
Ответ:
тиск буде 3,4 Па
Объяснение:
F=100; A=28,96 г/моль
Р=F/A
Р=100/28,96=3,4 Па
Здається правильно...
Zorbinaaa:
ты и тут
да
Вас заинтересует
2 года назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад
10 лет назад