1. Купили 16 кг картоплі та 7 кг цибулі, заплативши за по-
купку 71 грн 95 к. Скільки коштує один кілограм цибулі,
якщо один кілограм картоплі коштує 3 грн 25 к?
Ответы
Ответ дал:
2
Ответ:
Пошаговое объяснение:
16 * 3,25= 52 грн коштує картопля
71,95 - 52= 19,95 грн коштує цибуля
19,95 : 7= 2,85 грн коштує один кілограм цибулі
goodforyou253:
а шо це ви поставили кому
Ответ дал:
1
3,25•16 =52 за картоплю
71,95-52=19,95 заплатили за 7 кг цибулі
19,95:7=2,85 кг цибулі
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад
9 лет назад