• Предмет: Математика
  • Автор: goodforyou253
  • Вопрос задан 7 лет назад

1. Купили 16 кг картоплі та 7 кг цибулі, заплативши за по-
купку 71 грн 95 к. Скільки коштує один кілограм цибулі,
якщо один кілограм картоплі коштує 3 грн 25 к?​

Ответы

Ответ дал: dyexfnf
2

Ответ:

Пошаговое объяснение:

16 * 3,25= 52 грн коштує картопля

71,95 - 52= 19,95 грн коштує цибуля

19,95 : 7= 2,85 грн коштує один кілограм цибулі


goodforyou253: а шо це ви поставили кому
Ответ дал: tanusamosic
1

3,25•16 =52 за картоплю

71,95-52=19,95 заплатили за 7 кг цибулі

19,95:7=2,85 кг цибулі

Вас заинтересует