• Предмет: Химия
  • Автор: Kvitkaaaa
  • Вопрос задан 7 лет назад

обчисліть масу води в 400 г 30 % солі​

Ответы

Ответ дал: 04071977ludmila1
0

Ответ:

Объяснение:

m(H2O) = 400 г-30 = 370 г

Відповідь: 370 г води

Ответ дал: zaharkinalidia
0

m(соли) =400г*30%/100%=120г

М(воды) =400-120=280г

Вас заинтересует