За 6 кг мармеладу заплатили стільки, скільки
за 3,6 кг шоколадних цукерок. Яка ціна кожного
виду цукерок, якщо 1 кг мармеладу дешевший від
1 кг шоколадних цукерок на 20 гри?
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
50 грн
Пошаговое объяснение:
Нехай 1 кг мармеладу коштуэ х грн. Тодi 1 кг шоколадних цукерок коштуэ х+20 (грн.)
1)6х=3,6 (х+ 20)
2,4х=72
х=30(грн.)
2)30+20=50(грн.)
Ответ дал:
0
50 грн.
Я без пояснения(
Я без пояснения(
Вас заинтересует
1 год назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад