ПОМОГИТЕ ЛЕГКО
Яка маса алюмінієвого суцільного куба, якщо він створює тиск 7,2 кПа на стіл?
51,2 кг
512 кг
512 г
5120 кг
Ответы
Ответ дал:
2
Ответ:
Объяснение:
Давление:
p = ρ·g·a
Сторона куба:
a = p / (ρ·g) = 7 200 / (2700·10) ≈ 0,27 м
Объем:
V = a³ ≈ 0,019 м³
Масса:
m = ρ·V = 2 700·0,019 ≈ 51,2 кг
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
10 лет назад
10 лет назад