Напруга на обкладках конденсатора ємністю 0,9 мкФ в коливальному контурі змінюється за законом: u: 50cos 10^4 (Пі)t. визначте максимольне значення енергії магнітного поля в контурі
Ответы
Ответ дал:
3
Ответ:
Объяснение:
Поскольку Umax = 50 В, то максимальная энергия магнитного поля равна максимальной энергии электрического поля:
W = C·U²/2 = 0,9·10⁻⁶·50²/2 ≈ 1,1 мДж
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
10 лет назад