Катер пройшов 12км озером і 11 км річкою, рухаючись проти течії. На весь шлях він затратив 1год. Яка швидкість руху катера по озеру, коли відомо, що швидкість течії 2 км/год?
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
1)12+11=23(км)- весь шлях
2)23/1=23(км/год)- швидкість катера з швидкістю течії
3)23-2=21(км/год)-швидкість катера
Но я не уверен
Объяснение:
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
10 лет назад