• Предмет: Физика
  • Автор: Brannew
  • Вопрос задан 7 лет назад

Автомобіль, що рухається із стану спокою за 50хв проїхав шлях 70 км. Який шлях проїде автомобіль за 1 години, якщо він рухається з тим самим прискоренням?

Ответы

Ответ дал: nikolaygr
0

Відповідь:

s=70км=70000м

t=50хв=3000с

t1=1год=3600с

a=2s/t²=140000/9000000=0,016м/с²

s2=a*t²/2=0,016*3600²/2=103680м=103км 680м

Пояснення:

Вас заинтересует