3.Який електричний заряд проходить через поперечний переріз провідника за 2хв., якщо сила струму в провіднику дорівнюе 2А.
Ответы
Ответ дал:
0
Відповідь:
2хв=120с
q=I*t=2*120=240Кл
Пояснення:
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
10 лет назад