• Предмет: Математика
  • Автор: grinivsofia
  • Вопрос задан 7 лет назад

Допоможіть будь ласка
Тато хотів купити кавут з кг а купив 5 кг і доплатив 10 грн

Ответы

Ответ дал: algonik
0

Ответ:

кава коштує 5 грн. за 1 кг

Пошаговое объяснение:

1) 5 - 3 = 2 (кг)

2) 10 / 2 = 5 (грн/кг)

Перевірка: 5 * 3 = 15 грн., 5 * 5 = 25 грн., 25 - 15 = 10 грн.

Вас заинтересует