Срочно!!!!
Даю 50 баллов!!!!
Обчисліть масу солі, що утворюється під час взаємодії ВаО з розчином масою 150 г, з масовою часткою Н2SO4 - 9,8%
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
30 а не 50, обман, не честный ты
Ответ дал:
1
Ответ:BaO+H2So4=Baso4+h2o
M(h2so4)=150г ×0.098=14.7 г
N (h2so4)=14.7/98=0.15 моль
N(baso4)=0.15моль ×233г/моль=34.95г
Объяснение:
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад