• Предмет: Психология
  • Автор: liliakhomyiak
  • Вопрос задан 6 лет назад

Пж срочно есе "життя без загроз"

Ответы

Ответ дал: fhtbgritsakan2020181
0

Ответ:

Усе, що нас оточує - земля, повітря, вода, рослини, тварини, люди, і те, що вони створили, - називається навколишнім середовищем або до­вкіллям. Людина з моменту її появи на Землі є невід'ємною частиною оточую­чої природи. Коли з'явились перші люди, на Землі було лише природне середовище. Воно забезпечувало людей всім необхідним для життя: повіт­рям, водою, продуктами харчування, одягом. Але, водночас, воно було джерелом багатьох небезпек: холоду, голоду, стихійних лих. І першими небезпеками, з якими стикнулася людина, були природні небезпеки: зем­летруси, виверження вулканів, холод і спека, повені, блискавки, зустрічі з дикими тваринами, отруйними рослинами і комахами. З часом до природ­них небезпек додались інші, а саме, ті, які створила сама людина – техногенні і соціальні.Іноді трапляються ситуації, які загро­жують життю, здоров'ю чи добробуту лю­дей, наприклад транспортні аварії, стихійні лиха, хуліганство, пожежа, побиття, краді­жки та інші зловмисні дії. Такі ситуації називають небезпечними. За певних умов вони здатні завдавати шкоди здоров'ю чи життю людини. Причиною не­безпечної ситуації досить часто стає власна необачність, невміння перед­бачати наслідки своїх вчинків абр певні природні явища.

Так, одні небезпеки трапляються лише влітку, інші - тільки взимку. Є такі, що загрожують жителям гір, й такі, що виникають лише на морі. А ще небезпеки можна поділити на такі, що не залежать від людини, і такі, що залежать від неї. Наприклад, стихійне лихо - це небезпека, яка не залежить від людини. А ось дорожньо-транспортна пригода найчастіше трапляється з вини водія або пішохода.

Однак є такі небезпечні ситуації, при яких відбувається порушення нормальних умов життя і дія­льності людей, які можуть призвести або призводять до загибелі людей та значних матеріальних втрат, називається надзвичайною ситуацією.У соціальному середовищі виникають небезпеки, пов'язані зі стосун­ками між людьми. Найстрашнішими соціальними небезпеками є війни або воєнні конфлікти. Вони призводять до різкого зниження рівня життя і до численних людських жертв.

Соціальні небезпеки існують і в мирний час. Це порушення прав лю­дини, кримінальні злочини, побутові конфлікти, небезпеки, що виникають у місцях надмірного скупчення людей (у натовпі).

Особливо прикро, коли люди потрапляють у небезпечні ситуації або створюють їх для інших через свої звички, неправильний спосіб життя. Най­частіше це трапляється тоді, коли людина не відчуває відповідальності за власне здоров'я і життя, сподівається на випадок і щасливий збіг обставин.  На жаль, ми можемо себе лише застерегти від всіх небезпек і загроз , а от мозбутись ії  таки не зможемо... Скажу  лише одне , що : «Наша безпека – у наших руках!»

Объяснение:

Вас заинтересует