• Предмет: Математика
  • Автор: veronikavoronovskaa2
  • Вопрос задан 7 лет назад

1 Скільки коштує 1 3\5 кг цукерок, якщо ціна за 1 кг цих цукерок дорівнює 2 1\2 грн?
2 Скільки градусів складають 7/20 розгорнутого кута?
3 За три тижні відремонтували 108 км дороги. За перший тиждень відремонтували 4/9 дороги, за другий 11/15 решти. Скільки кілометрів відремонтували за третій тиждень?

Ответы

Ответ дал: dyexfnf
1

Ответ: 16 км

Пошаговое объяснение:

1)1 кг - 2 1/2  грн

  1 3/5 кг - х грн

х= 2 1/2 * 1 3/5= 4 грн  стільки коштує 1 3/5 кг цукерок

2) Розгорнутий кут - це кут дорівнює 180°.

180 * 7/20= 63°

3) 108 * 4/9 = 48 км за перший тиждень відремонтували

108 - 48= 60 км решта

60 * 11/15= 44 км за другий тиждень відремонтували

108 - 48 - 44= 16 км відремонтували за третій тиждень


veronikavoronovskaa2: спасибо
Вас заинтересует