Магазин продав 18 кг апельсинів і 12 кг лимонів усього на суму 612 грн. Скільки коштує 1 кг апельсинів, якщо 1 кг лимонів коштує 24 грн?
Ответы
Ответ дал:
2
Ответ:
18грн
Пошаговое объяснение:
12*24=288грн стоят лимоны
612-288=324грн стоят апельсины
324:18=18грн стоит 1 кг апельсин
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад