Вільне есе на тему «Вибір є у кодного» за повістю І. Франка «Захар Беркут»
Терміново допоможіть за фігню бан дам 25 балів!

Ответы

Ответ дал: irinamatkovska912
1

Ответ:Від чого залежить життєвий вибір людини?

(роздуми після прочитання повісті "Захар Беркут" І. Франка)

Життєвий вибір людини — це здатність вибирати собі долю між різними обставинами і пропозиціями, які дає нам життя. У однакових ситуаціях різні люди чинять по-різному. Одному здається, що правильніше вчинити так, інша людина вважає інакше. Всі ми люди, але маємо різні думки. Чому це так? Спробуємо розібратися в цьому складному питанні, використавши історичну повість Івана Франка "Захар Беркут".

Цей твір має чотирьох головних героїв: Захар Беркут — голова громади на Тухольщині, Максим Беркут — його син, Тугар Вовк — боярин, Мирослава — його донька. Всі ці люди в повісті змушені робити свій власний вибір. Детально зупинимося на кожному і спробуємо з'ясувати, що примушує людей чинити так, а не інакше.

Захар Беркут — літня людина, формальний лідер громади не лише у своєму селі, а й користується авторитетом на всій Тухольщині. Він є найстарішим членом громади, вихований як незалежна від князя і його оточення особа. Всі його справи — лише на користь громади. Вже з дитинства засвоїв ідею чесності і справедливості. Обрав цілковите служіння людям свого села і вже не здатен зробити іншого вибору. А така можливість була: двічі монголо-татари пропонували йому обміняти життя свого сина на порятунок селища. Але Захар приймав рішення з позиції не власної користі, а з позиції вірності обов'язкам. Якщо він пообіцяв допомогти в обороні Тухольшини, то він буде тримати своє слово, незважаючи на залежність життя сина від батькового рішення. Тобто життєвий вибір цієї людини цілком залежить від традицій і правил поведінки того суспільства, де його виховано.

Объяснение:думаю не Даш бан

Вас заинтересует