визначте формулу гіркої солі, знаючи, що вона містить 48,8% магній сульфату та кристалізаційну воду.
Ответы
Ответ дал:
1
Відповідь:
MgSO4*n*H2O
M(MgSO4)=120г/моль
M(H2O)=18г/моль
х- молярна маса кристалогідрату
120 - 44,8%
х - 100%
х=120*100/48,8=246г/моооль
M(n*H2O)=246-120=126г/моль
n(H2O)=126/18=7
MgSO4*7H2O
Пояснення:
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад