5. - Кілограм цукерок коштує a грн, а кілограм печива на b грн менше. Запишіть у вигляді виразу вартість 1 кг печива й 1 кг цукерок разом.
Ответы
Ответ дал:
1
грн. коштує кілограм цукерок
грн. коштує кілограм печива
грн. вартість 1 кг печива й 1 кг цукерок разом.
Вiдповiдь:
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад
9 лет назад