Усі дивувалися красі та силі тієї простої мови, якою Шевченко виливав свої вірші. Увесь світ став прислухатися до його мови, а на Вкраїні вірші приймали як благовісне, пророче слово».
Панас Мирний
Завдання: Продовжте розвиток теми, висловивши згоду чи незгоду з автором, запропонувавши свої міркування з посиланнями на твори Кобзаря.
У творчій роботі наведіть цитати з поезій Шевченка (не менше 2). Використайте вставні слова (не менше 2), дієприкметникові звороти (не менше 2), фразеологізми (1-2). Підкресліть їх.

Ответы

Ответ дал: demchenkonastya1408
12

Ответ:

«Він був селянський син і став князем в царстві духа. Він був кріпак і став великою силою в громаді людських культур. Він був простак і відкрив професорам і вченим новіші і свобідніші степені. Він терпів десять літ від російської воєнщини, а зробив більше для свободи Росії, ніж десять побідних армій.

Доля переслідувала його ціле життя, та не покрила іржею золота його душі, не обернула його любові до людства в ненависть, ані його віри – в розпуку.

Доля не щадила йому страждань, але не стримала  його радості, що била здоровим джерелом життя.

Та найкращий, найцінніший дар доля дала йому ах по смерті – невмирущу славу і вічну нову насолоду, яку дають його твори мільйонам людських сердець».

цитати з поезій Шевченка

Погано дуже, страх погано! В оцій пустині пропадать. А ще поганше на Украйні Дивитись, плакать – і мовчать.

Я так її, я так люблю мою Україну убогу, що проклену святого Бога, за неї душу погублю!

Объяснение:

Вас заинтересует