• Предмет: Физика
  • Автор: dora8130
  • Вопрос задан 7 лет назад

У воду масою 600 г, температура якої 10 °C, занурили мідно тіло масою 0,7 кг. Після
встановлення теплової рівноваги температура дорівнюватиме 12 °C. Визнач початкову
температуру тіла.
Срочно!!!

Ответы

Ответ дал: zuy3101
1

Відповідь:cm∆tводи=cm∆tміді

4200×0.6(12-10)=400×0.7(t-12)

2520×2=280t-3360

280t = 5040 +3360

t=8900/280=31,7(приблизно)

Вас заинтересует