• Предмет: Математика
  • Автор: Ivancuh2010
  • Вопрос задан 7 лет назад

Купили 16 кг картоплі і 7 кг цибулі заплативши за все 143грн.50к. Скільки коштує 1кг картоплі, якщо ціна 1 кг цибулі дорівнює 9грн. 30 к.?

Ответы

Ответ дал: arab2280
0

Ответ:

1,86*7=13,02 -стоит 7 цибулі

28,7-13,02=15,68 стоят 16 кг картоплі

15,68:16=0,98 стоит 1 кг картопл

вроде так

Пошаговое объяснение:


Ivancuh2010: Этот ответ точно верный?
Вас заинтересует