Купили 16 кг картоплі і 7 кг цибулі заплативши за все 143грн.50к. Скільки коштує 1кг картоплі, якщо ціна 1 кг цибулі дорівнює 9грн. 30 к.?
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
1,86*7=13,02 -стоит 7 цибулі
28,7-13,02=15,68 стоят 16 кг картоплі
15,68:16=0,98 стоит 1 кг картопл
вроде так
Пошаговое объяснение:
Ivancuh2010:
Этот ответ точно верный?
Вас заинтересует
2 года назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
9 лет назад