Яка кількість теплоти виділиться при охолодженні 5 кг алюмінію на 10 ° С (теплоємність алюмінію 920 Дж/(кг*С)?
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
Дано :
m:5кг;
дельта t :10*C; дельта t ето треугольник t
c:920 Дж/кг*C
Знайти:Q
Объяснение:
Q=5*10*920=46 000 Дж=46кДж
Вас заинтересует
2 года назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
9 лет назад