Ответы
Ответ дал:
1
№2
Q= cm(t2-t1)
Q= 4200× 20×(28-18)= 840 000 Дж= 840 кДж
Відповідь: Q= 840 кДж
************************************************************
№3
с= Q/ m(t2-t1)
c= 12 000/ 3×( 30-20)= 400 Дж/ кг×°С
Відповідь: с= 400 Дж/кг×°С
Спасибо тебе
будь ласка;)
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад
9 лет назад