• Предмет: Литература
  • Автор: ilchenkov
  • Вопрос задан 6 лет назад

Які почуття і роздуми викликала у вас пісня "Пріам у Ахілла" ?​

Ответы

Ответ дал: Dkaschirina
1

Ответ:

 

Приблизно VIII cm. до н. е.

Мертвий з АТду скоріш вернеться знов до життя, Ніж славнозвісне ім'я меонійця Гомера забудуть, Ніж його древні пісні кануть у млу забуття.

Невідомий грецький поет. І ст. до н.е.

Сторінки життя та творчості

Це ім'я стало легендою. Ніхто не знає достеменно місця його народження й навіть приблизно років його життя. Але, незважаючи на це, силу Гомерово-го слова ми відчуваємо й по сьогодні.

Сім грецьких міст сперечалися за честь називатися батьківщиною Гомера. проте це питання не розв’язане й досі. Достеменно можна сказати лише те, що Гомер був уродженцем одного з міст Малої Азії, тобто Іонії.

Згідно з давніми переказами, він був сином одного з богів, багато мандрував Грецією, брав участь у військових баталіях. Антична традиція зображує його сліпим (хоча саме слово гамер іноді тлумачать як «сліпий»).

Давнім ірекам був близький образ саме сліпого Гомера загадкового й натхненного ноета-провидця, який поєднує божественне й земне, знає все про минуле та теперішнє, може передбачити майбутнє.

Лише в VI ст. до и. е. поеми Гомера були записані в Афінах спеціальною комісією за часів правителя Пісістрата. Ці тексти дійшли до наших днів.

«Гомерівське питання». Комплекс проблем, пов’язаних із питанням про авторство й про саме існування Гомера, становить так зване «гомерівське питання». Уже в еллінську добу дехто заперечував, що Гомер був автором «Ілі-ади» і «Одіссеї». Наприкінці XVIII ст., коли в Західній Європі поширився інтерес до усної народної творчості, «гомерівське питання» знову вийшло на перший план. Деякі вчені (наприклад, Ф. А. Вольф) висловили припущення про те, що «Іліада» являє собою сукупність різних героїчних пісень, поєднаних воєдино лише в середині VI ст. до н. е. Це припущення поділяв па початку XIX ст. К. Лахман, котрий висунув «теорію малих пісень». Однак не всі погодилися з його теорією, адже «Іліада» та «Одіссея» мають незаперечну сюжетну-композиційну цілість. Особливо активно виступили проти цієї

Зауважте. здавна Гомерові приписувалося багато творів, але найвизначніші з них — епічні поеми «Іліада» та «Одіссея». Тривалий час вони передавалися з вуст в уста, тому в цих творах є нашарування подій різних епох.

теорії письменники, які високо цінували художню майстерність Гомера (Й. В. Гете. Ф. Шиллер, М. Гнєдич,

Объяснение:

Вас заинтересует