Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
Задача 1. Масова частка: w=,де
n- кількість атомів в молекулі
Ar- атомна маса елемента
Mr- молекулярна маса сполуки
w(0)==
= 56%
Задача 2. Масова частка: w=,де
n- кількість атомів в молекулі
Ar- атомна маса елемента
Mr- молекулярна маса сполуки
w(Na)==
або 27%
w(N)==
= 0.165 або 16,5%
w(0)==
=0.565 або 56,5%
Задача 3.
Масова частка: w=,де
n- кількість атомів в молекулі
Ar- атомна маса елемента
Mr- молекулярна маса сполуки
1. FeS2
w(Fe)==
=47%
w(0)==
=53%
2. Fe203
w(Fe)==
=0.7 aбо 70%
w(0)=30%
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
9 лет назад