• Предмет: Физика
  • Автор: pashaaboris
  • Вопрос задан 7 лет назад

Велосипедист їхав 10 хвилин зі швидкістю 25 км/год. Який шлях він подолав за цей час?​

Ответы

Ответ дал: princesska060506
2

Ответ:

5640 м

Объяснение:

10 хв. = 600 с.

25 км/год = 6.94 м/с

L = vt = 6.94*600=5640 м.

Вас заинтересует