196. Яка кількість теплоти необхідна для того, щоб 4 кг спирту за
температури 68 °С нагріти до кипіння і
половину його випарувати?
Ответы
Ответ дал:
3
mo=4 кг
to=68°C
t≈78°С (я взял этиловый)
m1=2 кг
L=837*10³ Дж/кг
с=2500 Дж/кг°С
Q-?
У нас было два процесса - нагрев и кипения
При нагреве Q1=cmoΔt
При кипении Q2=Lm1
Q=Q1+Q2
Q=cm(78-68)+Lm1
Q=2500*4*10+837*10³*2=100*10³+1674*10³=1774*10³ Дж
Вас заинтересует
2 года назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
9 лет назад