• Предмет: Математика
  • Автор: UltraProgrammer
  • Вопрос задан 7 лет назад

На 24 грн учень придбав 6 однакових зошитів. Скільки коштує один зошит? Помогите пж

Ответы

Ответ дал: vikafassa22
1

4

Пошаговое объяснение:

24:6=4

..............


UltraProgrammer: спасибо!
Вас заинтересует