• Предмет: Физика
  • Автор: urijorlovskij14
  • Вопрос задан 7 лет назад

Сучасний реактивний літак розвиває швидкість до 1200км/год. Яку відстань він пролетить за 3год 3хв? Відповідь дайте у км.


СРОЧНО!! пжж!! Я на кр!!

Ответы

Ответ дал: ilyxa99974
0

Ответ:

3636км

Объяснение:

12км в хвилину

1200*3=3600

12*3=36

3600+36=3636


urijorlovskij14: Спасибоооо!!!!!
Вас заинтересует