Що, на думку Роберта Гейлбронера, визначає «основні правила поведінки», властивості індустріального суспільства?

Ответы

Ответ дал: Sofia5234
0

1) ринкові відносини, політична і соціальна рівність, правова держава, прогрес, толерантність, фундаментальні права людини, універсальні цінності, промислове виробництво, машинна праця, промислова власність, культ людського розуму

2) У Західній Європі перехід від аграрного до індустріального суспільства відбувся внаслідок промислової революції, що почалася в XVIII ст. у Великій Британії.

3) Індустріальне суспільство — стадія історичного розвитку людства, якій властиве домінування промислового виробництва над аграрним, кількісне переважання міського населення над сільським; високий рівень промислового виробництва характеризується його механізацією та автоматизацією, використанням досягнень науковотехнічного прогресу, що зумовлює великі якісні зміни і в інших ділянках суспільного життя — соціально-побутовій, політичній, культурно-духовній.

4) Витяг з роботи американського економіста Роберта Гейлбронера «Мудреці цього світу» («The Worldly Philosophers»).  

За усіх нових властивостей індустріального суспільства XX ст. принципи особистого інтересу та конкуренції, які б вони не були ослаблені й обмежені, усе ще визначають основні правила поведінки, які жодна економічна організація не може дозволити собі повністю ігнорувати.


NazarijTV: челлллллллл ти ріал скопірував те що я читав 5 мінут назад??
NazarijTV: можна відповісти бо я реально ьне знаю
Вас заинтересует