Який об'єм етилену необхідний для отримання 100кг етилового спирту?
Какой объем этилена необходим для получения 100 кг этилового спирта?
Ответы
Ответ дал:
2
Ответ: 48,7 м³
Дано:
m(C₂H₅OH) = 100 кг
V(H₂C=CH₂)-?
Объяснение:
M(C₂H₅OH) = 46 г/моль = 0,046 кг/моль
n(C₂H₅OH) = m(C₂H₅OH)/M(C₂H₅OH) = 100 кг/0,046 кг/моль = 2173,913 моль
Складаємо РХР:
H₂C=CH₂ + HOH => C₂H₅OH
З РХР бачимо, що n(H₂C=CH₂) = n(C₂H₅OH)
n(H₂C=CH₂) = 2173.913 моль
V(H₂C=CH₂) = n(H₂C=CH₂)*Vm = 2173,913 моль*22,4 л/моль = 48695,65 л ≈ ≈ 48,7 м³
Відповідь: 48,7 м³
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
3 года назад
8 лет назад
9 лет назад