• Предмет: Физика
  • Автор: obozrevalka888
  • Вопрос задан 7 лет назад

Велосипедист проїхав 36 км зі швидкістю 10 м/с. Скільки часу рухався велосипедист?
Негайно!!!!!​

Ответы

Ответ дал: taoch4n
1

s = 36км = 36000м

v = 10 м/с

t = s : v

36000 : 10 = 3600 с

3600 : 3600 = 1 ч

ответ 1 час

Вас заинтересует