У якій кількості ортофосфатної кислоти H3PO4 міститься стільки ж атомів, скільки їх містить 200 молекул глюкози C6H12O6?
помогите пожалуйста
Ответы
Ответ дал:
1
Відповідь:
молекула H3PO4 містить=3+1+4=8 атомів
молекула C6H12O6 містить 6+12+6=24 атоми
200 молекул C6H12O6 містять 24*200=4800 атомів
число молекул H3PO4 що містять скільки ж атомів буде
4800/8=600 молекул
Пояснення:
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад