У воді масою 250г розчинили 50 г . Якою буде масова частка солі у розчині . Через дано і що знайти і розв'язання
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:16,7%
Объяснение:Дано:m(H2O)=250г.; m(солі)=50г.
Знайти:w(солі)-?
Розв'язання:
W=m(речовини)/m(розчину)
W(солі)=m(солі)/m(розчину)
W(солі)=50/300=0,167 або 16,7%
Відповідь:16,7%
rabokinvika2020:
дякую
допоможіть мені ще з однією задачою по хімії
з якою?
з отою що ще скинула
Вас заинтересует
3 года назад
8 лет назад
9 лет назад