Помогите ребята, даю балы.
Масова частка сульфуру у деякій сполуці становить 40% у якій масі сполуки міститься 96 грамів Сульфуру.
Ответы
Ответ дал:
1
W(S) = m(S) / m(сполуки)
(W(S) - масова частка Сульфуру в сполуці, m(S)- маса Сульфуру в сполуці, m(сполуки)- маса сполуки)
Дано:
W(S) = 40% або 0,4
m(S) = 96 г
Знайти:
m(сполуки)-?
Розв'язання:
з формули на початку виводимо чому дорівнює m(сполуки):
m(сполуки) = m(S) / W(S) = 96 г / 0,4 = 240 г - маса сполуки
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад