На шаховому турнірі Сашко зіграв три партії за 6 1/8 год. На першу партію він витратив 25 % всього часу, на другу 1 5/7 того часу, що витратив на першу партію. Скільки часу витратив Сашко на третю партію?
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
Пошаговое объяснение:
25%=0,25=1/4
49/8×1/4=49/32 год 1партия
49/32×12/7=28/8 год 2 партия
49/32+28/8= 49/32+112/32=161/32 2 партии
49/8-161/32=196/32-161/32=35/32=1 3/32 год 3 партия
ChristmasIQ2:
Жми значки удачи
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
9 лет назад