Яку роботу виконує сила в 40 Н за 8 с ,що підіймає з землі вантаж масою 2 кг вертикально вгору? пж поможіть
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
А = 800 Дж
Объяснение:
m = 2 кг
F = 40 H
t = 8 c
g = 10 Н/кг
A -?
........................................
По 2-му закону Ньютона
ma = F - mg
Ускорение
Высота подъёма
h = 0.5 at² = 0.5 · 10 · 2² = 20 (м)
Работа силы F
А = F · h = 40 · 20 = 800 (Дж)
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад