першу половину шляху автомобіль рухався зі швидкістю 70 км/год а другу половину зі швидкістю 100 км /год . Знадіть середню швидкість руху автомобіля.
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ: 82,35км/ч
Объяснение:
Дано:
S1=S/2
S2=S/2
V1=70км/ч
V2=100км/ч
===========
Vср-?
Vср=S/t
S=S/2+S/2=S
t=t1+t2=(S/2)/70+(S/2)/100=17S/1400
Vср=S/(17S/2400)=1400/17=82,35км/ч
valentinaneger768:
выбач неверний ответ
А какой правильный?
Вас заинтересует
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад