Морозиво містить 7 частин води, 2 частини молочного жиру і 3 частини цукру (за
масою). Скільки буде потрібно цукру та молочного жиру для приготування морозива,
якщо води взято 140 г?
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
Пошаговое объяснение:
7+2+3=12 частей
140÷7=20г 1 часть
2×20=40г молочного жира
3×20=60г цукру
ChristmasIQ2:
Жми значки удачи
Спасибо
Большое
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
3 года назад
8 лет назад
9 лет назад