• Предмет: Химия
  • Автор: yakubenkoillya7
  • Вопрос задан 7 лет назад

СРОЧНОООО?????3. Визначити число молекул, якщо кількість речовини: MgO = 8моль​

Ответы

Ответ дал: hui22856zaebal
0

Mg0=8моль

Объяснение:

m=8*16=928г

Вас заинтересует