атковий рівень Якого прискорення надає сила 15H тілу масою 5 кг? а) 75 м/с? б) 0.3 м/с2 в) 3 м/с? г) 20 м/с?
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
в) 3 м/с²
Дано:
F= 15 H
m= 5 кг
_________
а-?
Розв'язок:
Відповідь: a= 3 м/с²
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад