В автопарку 50 вантажних автомоболів та автобусів, усі вони мають однакову норму витрати пального. Щоднч для роботи автопарку потрібно 2 000л пального. Скільки в автопарку автобусів,якщо вантажні автомобілі використовують 48 л?
Ответы
Ответ дал:
3
1)2000:50=80
2)80-48=32
Відповідь : 32
2)80-48=32
Відповідь : 32
Вас заинтересует
2 года назад
3 года назад
3 года назад
9 лет назад